ଦେଖନ୍ତୁ ollywood ଭିଡିଓ !ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତା

ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚତା ଓ ସବ୍ଯ। । ଅର୍ଚ୍ଚତା ଓ ସବ୍ଯଚାଚି ଭଲପାଇ ବିବାହ ବନ୍ଦନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଓଡିଶା ଫ୍ଲିମ ଜଗତରେ ଦୁହିଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ଭଲପାଉ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟିଏ ସିନେମା ରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ ସାଜିଥିଲେ। ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡୋଷ୍ଟ୍ରି ର ବେଶ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚତା ଓ ସବ୍ଯଚାଚିତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା |

ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ କଥା କହିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ହେଉ କି ନାଚ କି ଅଭିନୟ ସବୁ ରେ ରହିଛି ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କଥା | ଆଉ ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତାକୁ ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିଛି ସିଏ ତାଙ୍କର ସେହି ଯାଦୁ ରେ ଦିୱାନୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଆଉ ଏଠାରେ ସେହିଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଆଉ ଯେଉଁଠି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କର କଥା ଆଉ ଗୀତ ର କୁହୁକ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନକୁ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡୋଷ୍ଟ୍ରି ର ବେଶ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା | ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ କଥା କହିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ହେଉ କି ନାଚ କି ଅଭିନୟ ସବୁ ରେ ରହିଛି ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କଥା |

ଆଉ ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତାକୁ ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିଛି ସିଏ ତାଙ୍କର ସେହି ଯାଦୁ ରେ ଦିୱାନୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଆଉ ଏଠାରେ ସେହିଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କର କଥା ଆଉ ଗୀତ ର କୁହୁକ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନକୁ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି |

ତାହା ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫ୍ଲିମ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଆଉ ଯେଉଁ ଗୀତ ଟି ହେଉଛି “ତୋ ଆଖିରେ ମୁଁ ମୋ ଆଖିରେ ତୁ ” ଆଉ ଏହିଭଳି ଭାବରେ ଦମଦାର ଗୀତ ଗାଇବା ପରେ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥିବେ ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ସହିତ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଳ ଦେଇ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ଲାଗୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଆଉ ଯେଉଁ ଘଟଣା ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଦୀପ ଜାଳିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚତା ଓ ସବ୍ଯଚାଚି। ଅର୍ଚ୍ଚତା ଓ ସବ୍ଯଚାଚି ଭଲପାଇ ବିବାହ ବନ୍ଦନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଓଡିଶା ଫ୍ଲିମ ଜଗତରେ ଦୁହିଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ଭଲପାଉ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଜଣ ଗୋଟିଏ ସିନେମା ରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ ସାଜିଥିଲେ।

ଆଉ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ କଥା କହିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ହେଉ କି ନାଚ କି ଅଭିନୟ ସବୁ ରେ ରହିଛି ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କଥା | ଆଉ ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ତାକୁ ଯିଏ ଥରେ ଦେଖିଛି ସିଏ ତାଙ୍କର ସେହି ଯାଦୁ ରେ ଦିୱାନୀ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଆଉ ଏଠାରେ ସେହିଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠି ଅର୍ଚ୍ଚିତା ତାଙ୍କର କଥା ଆଉ ଗୀତ ର କୁହୁକ ରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ମନକୁ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ଅଲିଉଡ ଇଣ୍ଡୋଷ୍ଟ୍ରି ର ବେଶ ଜଣା ଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚିତା |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।