Jyotisa Shastra – ଆଜି ଠାରୁ ୧ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ୫ଟି ରାଶିରେ ମହାସଂଯୋଗ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ସମୟର ଗତି ସହିତ ଆମର ଜୀବନ ବଦଳି ଯାଏ l ଏହି ପରି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଗତି ମଧ୍ୟ ବଦଳି ଯାଏ l ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମର ରାଶି ମାନଙ୍କରେ ଏହାର ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ପଡେ ଯାହାକୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ର ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆ ଯାଏ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବର୍ଣିତ ଅଛି ଯେ ମନୁଷ୍ୟ ତାର ରାଶି ଅନୁସାରେ କର୍ମ କରେ ଏବଂ କର୍ମ ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଏ l

ଏହି ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଗ୍ରହଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ର ମାନଙ୍କ ଚଳନ ହେଉଛି l ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଆମର ରାଶି ଉପରେ ବହୁତ ବଡ଼ ପରିବର୍ତନ ଆସିବା l ଆପଣ ଜାଣିଥବେ ଯେ ଏହା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ଏବଂ ଆଉ କେତେକ ରାଶି ଉପରେ ଏହି ଗତି ଯୋଗୁଁ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଗ୍ୟ ଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ କଣ ଆଉ ଏଥିରେ କଣ ସବୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି l

1-ମେଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶି ଜାଣିଥିବେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରାଶି l ଏହି ରାଶିରେ ଶୁଭ ଆଶ୍ରିବାଦ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ରହିଛି l ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ l ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମନର ଆତ୍ମ ସଫଳତା ପାଇବେ l ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ଆମର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହୋଇଯିବ l ଏହି ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଲେ ଅର୍ଥାତ ପଢୁ ଥିଲେ ଉଚ୍ଚ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ l

2- ମିଥୁନ ରାଶି : ଏହି ରାଶି ରେ ବହୁତ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ l ଏମାନେ ସମାଜରେ ନାଁ କରିବେ l ଏମାନେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ l ସ୍ତ୍ରୀ ସୁଖ ପାଇବେ l

3- କର୍କଟ ରାଶି :ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଧନ praptପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ l ଏମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଲାଗି ରହିବ l ଆୟ ହାର ବଢିବ ଆଉ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାର ମଧ୍ୟ କମି ଜୀବଡ଼ l

4-କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସାଧାରଣତଃ କୋମଳ ସ୍ଵଭାଵ ହୋଇ ଥିବାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ଅଶରିବାଦ ରହିଥାଏ l ତେଣୁ ଏମାନେ ଯେଉଁ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ଘରେ କେବେବି ଧନରେ ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ l ଏମାନେ ନିଜ ସମାଜରର ନାଁ କମିବ l

5-କୁମ୍ଭରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର କୃପା ଆସନ୍ତl ଚାରିବର୍ଷ ପ୍ରଯ୍ୟନ୍ତ ଏମାନଙ୍କ ଧନରେ ବ୍ୟୟ ହେବ ନାହିଁ l ଏମାନଙ୍କ ଧନ ପାଇବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି l

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।