shocking ଭିଡ଼ିଓ – ପାଠ ପଢା ଛାଡି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ! ଏ ବାବୁ କେତା ଟଙ୍କାଦେବୁ ଭିତରକୁ ଆସ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି viral ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ !

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ କି ଆଜିର ଏହି ଆଧୁନିକ ସ୍ମାର୍ଟ ସମାଜରେ ଟିକିଏ ଭଲରେ ଟିକିଏ ଖୁସି ଆନନ୍ଦରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ।ଯାହା ଠାରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦିଏ ସେ କେବେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ଆତ୍ମ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରି ପାରେ ନାହିଁ।ନିଜ ଜୀବନ କୁ ନେଇ କୌଣସି କଥା ଭାବି ମଧ୍ୟ ପାରେ ନାହିଁ।ସବୁବେଳେ ଅଭାବ ଅନାଟନ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ସେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରେ।

ତେଣୁ ଆଜିବି ଅନେକ ଯୁବତୀ ବା ମହିଳା ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତି ରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରି ଦେଉଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଅନେକାଂଶରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ବି ପାରି ପାଶ୍ୱିକ ସ୍ଥିତି ସେମାନଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଚି ଏଭଳି କିଛି କରିବା ପାଇଁ।

ତେଣୁ କିନ୍ତୁ ଆଜିବି କିଛି ଲୋକେ ନିଜର ଜୀବନ ଜୀବିକା କୁ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଏମିତି କାମ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଲଜ୍ଜିତ ଏବଂ ଅପମାନିତ କରୁଛି। କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେମାନେ ସେହି ଘୃଣ୍ୟ କାମରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।

କାହିଁକି ନାଁ ଏମିତି କରିବା ପାଇଂ ସେମାନେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଅର୍ଥ ରୋଜଗାରର ଶେଷରାସ୍ତା ଭବାରେ ସେମାନେ ଏହି ପନ୍ଥାକୁ ଆପଣେଇ ନିଜକୁ କଷ୍ଟ ଦେଇ ନିଜ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରିଥାନ୍ତି । ନିଜକୁ ଅନ୍ଧାରଘରେ କଷ୍ଟ ଦେଇ ନିଜର ଛୁଆପିଲା ତଥା ପରିବାରର ପ୍ରତି ପୋଷଣ ପାଇଁ ପର ପୁରୁଷ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ପରି ଏକ ପାପ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣେଇ ଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ଏମିତି କିଛି ସ୍ଥାନର ନାମ ଯେଉଂଠାରେ ଦେହଜୀବିମାନେ ବାସ କରନ୍ତି ।

ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ କୋଲକତାର ସୋନାଗାଚ୍ଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ । ଯେଉଁଠାରେ ହଜାର ହଜାର ବେଶ୍ୟା ବାସ କରନ୍ତି । ଆଉ ସେମାନେ କେବଳ ରାତିରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଦେହ ବ୍ୟାପାର କରନ୍ତି । ଆଉ ଏହା ହେଉଛି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ବଡ ରେଡ୍ ଆଲଟ୍ କହିଲେ ଚଳେ ।

ସେହିପରି ଆମ ଓଡିଶାର ଭୂବନେଶ୍ବରର ମାଳିସାହି ମଧ୍ୟ ରେଡ୍ ଆଲଟ ପାଇଁ ବେଶ୍ ପରିଚିତ । ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ନିଜର ଶାରିରୀକ ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଧନୀ ଧନୀ ବୟସ୍କ ଲୋକମାନେ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏଠାରେ ସବୁ ସମୟରେ ବ୍ରେସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲେ ଏବଂ ପାଞ୍ଚଶହ ଟଙ୍କାରୁ ଆଇଟମକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ସୁବିଧା ମିଳେ ।

କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଯେଉଁ ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତି ସ୍ଥାନର ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ କଥା କହୁଛୁ ସେଥିରେ ଯାହା ଦେଖା ଯାଇଛି ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କିଛି ମହିଳା ଘରର ଦ୍ବାରମୁହଁ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଂବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହାତଠାରି ବେଶ୍ୟାମାନେ ଡାକୁଛନ୍ତି । ଯେମିତିକି ମାର୍କେଟରେ ପରିବାବିକାଳି ଡାକନ୍ତି । ତେବେ ଭିଡିଓରେ ଏହାମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ଯେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବୟସ୍କ ଲୋକ ନିଜର କ୍ଷୁଦ୍ଧାମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ପଶିୟାଉଛି ।